Előre bocsátom, hogy jómagam utálom a trendeket, viszont szeretem a jó bevételt hozó oldalakat. Mostanában fedeztem fel - és használom is - a TINT általt nyújtott lehetőségeket. Röviden: Írsz egy bejegyzést pl. a Facebookos vagy Twitteres oldaladra, azok az összekapcsolás után több kolumnás (itt választhatsz) felosztásban, automatikus - átlag 3-4 órás - frissítéssel jelennek meg a honlapodon. (Lehet variálni a html-eket több szinten is.) Az igaz, hogy a kinézet alapvetően hajaz a 444.hu-ra, de részemről ez nem jelent problémát, sőt akár a "vén" honlapokkal szemben előny is lehet. Az oldal blogjában a hosszab "stírölés" okán 60%-os látogatottság-növelést ígértek, nálam (a 16 blogomon) átlagosan 40%-ra sikeredett, ami szerintem a mínusz 20%-ot levonva akkor is kiváló eredmény. Komolyabb felhasználóknak (mint én/mi) havi 50 eur-ba kerül a jóval tágabb szerkesztési rendszer, de szerintem megéri. D A story alapja itt olvasható:
Tint: Display and Embed Any Social Feed Anywhere You Want
(Hátránya: 50 eur/month, Előnye: a kódot ebből az árból összes blogodon szétszórhatod) Regisztráció nélkül ne is próbálkozz !
PS: Az AdSense igen csak erősödött, mióta bevezettük/tem az új dizájnt. D


Válaszol idézettel
Könyvjelzők