Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (11) összesen

Téma: Kérdés idegen linkekről

  1. #1
    Új tag
    Csatlakozott
    08-01-21
    Hely
    Pécs
    Hozzászólás
    9
    Begyűjtött 0 köszönetet
    0 hozzászólásával

    Alapbeállítás Kérdés idegen linkekről

    Azt szeretném kérdezni, hogy mennyi idő alatt jelennek meg idegen linkek a Google vagy Yahoo keresőkben. Amikor a weblapomat elemző eszközökkel vizsgálom az oldalamat, akkor szerintem túl kevés idegen link mutat rá. Biztosan tudom, hogy egyéb oldalakon is vannak linkek a főoldalamra, de ezeket nem találom. Pl. sokkal több linkgyűjteménybe be van regisztrálva, mint amennyit látok sőt azt is elkövettem, hogy próbaképp kifizettem 10 dollárt 100 linkért, amelyek közül egyet sem látok a keresőben. Ez átfutási idő kérdése vagy olyan helyeken vannak az oldalamra mutató linkek, amiket a Google vagy a Yahoo nem lát, ezért soha nem is fognak valóban segíteni a keresői helyezésemben.



  2. #2
    Minden6ó speci logója
    Csatlakozott
    07-12-11
    Hely
    Mezőtúr
    Hozzászólás
    377
    Begyűjtött 0 köszönetet
    0 hozzászólásával

    Alapbeállítás re: Kérdés idegen linkekről

    Nekem is ez az észrevételem, mármint hogy több külső link mutat az oldalra, de azok a googleban nem jelennek meg.



  3. #3
    Adminisztrátor BagiZoli logója
    Csatlakozott
    07-04-26
    Hozzászólás
    3.861
    Begyűjtött 326 köszönetet
    158 hozzászólásával

    Alapbeállítás re: Kérdés idegen linkekről

    A Google általában háromhavonta exportálja a linkeket. Ennél jobb közelítést ad a Google Webmaster Toolsban kijelzett linkszám, de ennél még több információval szolgál a Yahoo! Site Explorerben indított lekérdezések.



  4. #4
    Új tag
    Csatlakozott
    08-01-21
    Hely
    Pécs
    Hozzászólás
    9
    Begyűjtött 0 köszönetet
    0 hozzászólásával

    Alapbeállítás re: Kérdés idegen linkekről

    Igen, néztem a Google Webmaster Toolsban és a Yahoo! Site Explorerrel és sajnos ott nem látom azokat a lineket amiket szeretnék. Itt is csak később jelenik meg ( mondjuk több, mint 1 hét múlva )?



  5. #5
    Adminisztrátor BagiZoli logója
    Csatlakozott
    07-04-26
    Hozzászólás
    3.861
    Begyűjtött 326 köszönetet
    158 hozzászólásával

    Alapbeállítás re: Kérdés idegen linkekről

    Leginkább attól függ, hogy a linkelő oldalt milyen gyorsan keresik fel ismét a robotok. Ezentúl egy linked jóságát megítélheted annak "feltűnése" alapján.



  6. #6
    Új tag
    Csatlakozott
    08-01-21
    Hely
    Pécs
    Hozzászólás
    9
    Begyűjtött 0 köszönetet
    0 hozzászólásával

    Alapbeállítás re: Kérdés idegen linkekről

    Kösz. Ezek szerint nem minden oldalt egyforma időközönként indexelnek a robotok. Ezt nem tudtam.



  7. #7
    'Say Hello To My Little Friend'
    Csatlakozott
    07-10-21
    Hely
    Közös többszörös
    Hozzászólás
    4.216
    Begyűjtött 0 köszönetet
    0 hozzászólásával

    Alapbeállítás re: Kérdés idegen linkekről

    Az hogy ajánlottál egy linket egy directoryba, és az hogy azt el is fogadták az két külön dolog.Sajnos
    Nekem is volt olyan időszakom, hogy közel 400 directoryba nyomtam be, és vártam az eredményeket, amik sajnos nem jöttek.Ugyanis nagyon sok hely halott vagy nem a megfelelő részbe ajánlottam, vagy magyar linkel nem foglalkoztak.
    Ez saját tapasztalat.Fizetni még nem fizettem ilyenért, de asszem az sem az igazi.Hogyan garantálhatják hogy 10 dollárért 100 katalógba biztos felveszik a linkedet?



  8. #8
    Új tag
    Csatlakozott
    08-01-21
    Hely
    Pécs
    Hozzászólás
    9
    Begyűjtött 0 köszönetet
    0 hozzászólásával

    Alapbeállítás re: Kérdés idegen linkekről

    Azt ellenőrizni is tudom, mert én választhattam ki, hogy melyik webapra akarom felrakatni a linket, amit utána le is tudtam elenőrizni és tényleg ott van a link az adott oldalon ( igaz, hogy általában valamilyen eldugott helyen) de mégsem látom a keresőkben. AZ igaz, hogy mind a 100-at nem ellenőrizetm le, csak párat, de azokat megtaláltam.



  9. #9
    Új tag
    Csatlakozott
    08-01-21
    Hely
    Pécs
    Hozzászólás
    9
    Begyűjtött 0 köszönetet
    0 hozzászólásával

    Alapbeállítás re: Kérdés idegen linkekről

    Tehát nem arról van szó, hogy ajánlottam egy directoryba az oldalam, hanem az, hogy konkrétam megtalálom, hogy fennt van az adott oldalon a rá mutató link, mégsem látja Google vagy a Yahoo



  10. #10
    'Say Hello To My Little Friend'
    Csatlakozott
    07-10-21
    Hely
    Közös többszörös
    Hozzászólás
    4.216
    Begyűjtött 0 köszönetet
    0 hozzászólásával

    Alapbeállítás re: Kérdés idegen linkekről

    Ha így van, akkor már csak idő kérdése.Sok mindentől függ a hogy mikor kezdenek el látszódni a linkek, de 2-3 hét a minimum.De ez sok minden függvénye.



Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

A téma címkéi:

Könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •