Eredmény: 1 - 2 (2) összesen

Téma: Blog.hu-s blog eladható? Hogyan?

  1. #1
    Új tag
    Csatlakozott
    13-01-02
    Hozzászólás
    20
    Begyűjtött 8 köszönetet
    3 hozzászólásával

    Kérdés Blog.hu-s blog eladható? Hogyan?

    Láttam, hogy már többször volt téma a fórumon a blog.hu-s blogok értékesítése és ezek sikerrel is zárultak. A kérdést azért tettem fel, mert ha lehetséges, akkor szeretnék megválni az egyik blogomtól, amely a blog.hu-n fut.

    A blog kapcsolatok, érzelmek, házasság témákat öleli fel, a látogatottsága kezd stabilizálódni, bár a több ezres látogatószámot akkor éri el, amikor egy cikk címlapra kerül. A visszatérő látogatók lelkesen kommentelnek is, tehát egy cikk néha napokig téma. Egyenlőre csak Google hirdetés fut a blogon, csak ezt próbáltam ki. Egész jól teljesít, ahhoz képest, hogy eleinte nem voltam túlságosan elégedett a kattintási aránnyal. Legutóbbi címlapos cikknél 3 Eurót meghaladta a napi termés, ami nem rossz Hosszútávon nem rossz lehetőség.

    Egy új és nagy projekt van indulóban, ezért gondolkodom rajta, hogy megválnék ettől a blogtól, mert a másik projekthez szükség van még valamennyi kezdőtőkére...

    Az lenne a kérdésem, hogy hogyan működik egy ilyen eladás? Ha meg van a vevő, csak átállítom a jogokat és onnantól kezdve ő a tulaj?

    Arra gondoltam, hogy az új tulaj számára is kényelmes legyen és az olvasók se érzékeljenek nagy különbséget, szükség esetén még 10-20 posztot biztosítanék a blogon, a megszokott stílusban stb. vagy akár többet is ha ez szükséges.

    Szerintetek ez így működőképes? Licitet érdemes kiírni, vagy fix árat? Tudom, hogy minden annyit ér, amennyiért megveszik...

    Elnézést a sok kérdésért, csak tudom, hogy vannak nálam jóval tapasztaltabbak is a fórumon, ezért inkább kérdezek

    Előre is köszönöm a válaszokat, segítséget!



  2. #2
    Szerkesztő Rosejbni logója
    Csatlakozott
    12-07-29
    Hely
    Sweet 127.0.0.1 Sweet
    Hozzászólás
    299
    Begyűjtött 89 köszönetet
    78 hozzászólásával

    Alapbeállítás re: Blog.hu-s blog eladható? Hogyan?

    Szia,
    igen sztem csak atadod a jogokat, aztan a te indapassodrol meg leszeded... Itt a forumon ugy lattam, hogy egy weboldalert 10-12 havi atlagbevetelt szoktak elkerni...

    Sok sikert, udv



  3. Az alábbi felhasználók hálásak a válaszért:

    netcsi (2013-06-16)

Könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •