Akkor ez valami olyasmi, mint az adfly?
Az adfly esetén sok oldal kitör a frameből. Ennél nincs így? Vagy annyira még nem elterjedt, hogy odafigyeljenek rá az oldalak?
Típus: Posts; Tag: SzBalazs
Akkor ez valami olyasmi, mint az adfly?
Az adfly esetén sok oldal kitör a frameből. Ennél nincs így? Vagy annyira még nem elterjedt, hogy odafigyeljenek rá az oldalak?