Valóban, van még kotyogás, de őszintén szólva én már azon sem lepődöm meg, ha már valami újat tesztelgetnének hellyel-közzel...
Típus: Posts; Tag: hunprobalazs
Valóban, van még kotyogás, de őszintén szólva én már azon sem lepődöm meg, ha már valami újat tesztelgetnének hellyel-közzel...