Hát a blog attól még lehet az alkönyvtárban, mert nincs kész a shop
Típus: Posts; Tag: Gr3nT
Hát a blog attól még lehet az alkönyvtárban, mert nincs kész a shop
Több sitemap a jó.
Én többségében pont fordítva csinálom. A shop a fődomain, és a blog egy könyvtár.