Keresés:

Típus: Posts; Tag: Gr3nT

Keresés: A keresés 0,22 másodpercig tartott.

  1. Válaszok
    6
    Olvasás
    3.526

    Hozzászólás megtekintése

    Hát a blog attól még lehet az alkönyvtárban, mert nincs kész a shop
  2. Válaszok
    6
    Olvasás
    3.526

    Hozzászólás megtekintése

    Több sitemap a jó.
    Én többségében pont fordítva csinálom. A shop a fődomain, és a blog egy könyvtár.
Eredmény: 1 - 2 (2) összesen