Vagy nem a legacy backupot használják, vagy egyáltalán nem a Cpanel backup megoldását (ami véleményem szerint elég fos és pazarló).
Típus: Posts; Tag: charlie
Vagy nem a legacy backupot használják, vagy egyáltalán nem a Cpanel backup megoldását (ami véleményem szerint elég fos és pazarló).
API-n el tudod indítani, pl. egy PHP megvalósítás:
https://www.namecheap.com/support/knowledgebase/article.aspx/915
Ezt meg be tudod rakni már cronba.