Van appom, meg amerikainak látszom, egy vpn-en keresztül, de nem megy..
Más ötlet?
Típus: Posts; Tag: pooly
Van appom, meg amerikainak látszom, egy vpn-en keresztül, de nem megy..
Más ötlet?
Hogyan tudom android alatt elérni a Facebook Messenger app esetében, hogy a jelenleg csak USA-ban elérhető változatot használhassam?
Messenger App-ok, és a pénzküldési funkció teszteléshez, mert...