Rendben, köszönöm szépen a válaszokat!
Típus: Posts; Tag: Petyyy
Rendben, köszönöm szépen a válaszokat!
Ez érdekes, mert a számlát pedig csak az utalást követően a hónap végén állítják ki. A könyvelőm pediig nem nagyon örül ennek így, mert díjbekérő nélkül mire föl utalok. Persze ez az előre utalásos...
Sziasztok! Az adwords esetén lehet kérni a Google-tól proforma számlát? Csak mert ahogy eddig láttam, az ember befizeti a pénzt és később kap egy számlát tőlük, de az utalás előtt nem igen adnak.