Elöljáróként infó, 10 éve joomlázunk és átállunk wp-re. (Én kérek elnézést, a joomlás közösségtől, de megnyugtatok mindenkit, marad jó sok joomla így is :-) )

Volt egy-két wp oldalunk, de most...