Bocsi, de miért nem kódoltatsz le egy popupot, amiben az aktuális figyelmeztetést po fájlok segítségével iratod ki? Vagy ha több popup van, akkor többet. Ez egy elég egyszerű megoldás, popup kódot...
Típus: Posts; Tag: Vittore1982
Bocsi, de miért nem kódoltatsz le egy popupot, amiben az aktuális figyelmeztetést po fájlok segítségével iratod ki? Vagy ha több popup van, akkor többet. Ez egy elég egyszerű megoldás, popup kódot...