Zoliban most sem csalódtam. Menet közben is egyezettünk. Többször is átküldte a cikket, hogy van-e valami javítani való stb...
A végeredmény egy szuper szócikk lett, így itt is megköszönöm.
Típus: Posts; Tag: T.Gergely
Zoliban most sem csalódtam. Menet közben is egyezettünk. Többször is átküldte a cikket, hogy van-e valami javítani való stb...
A végeredmény egy szuper szócikk lett, így itt is megköszönöm.
Én megelőlegeztem a bizalmat Zolinak, és rendeltem egyet tőle. Eddig mindig meg voltam a munkájával elégedve. Majd beszámolok.