Mindenféleképp a Kulcs szoft a célpontod, de én más os-ekkel is kipróbálnám. Mert akkor már van egy támpontod, hogy mi lehet a probléma aminek a megoldását szintén a kulcs szoft-tól fogod megkapni.
Típus: Posts; Tag: Gr3nT
Mindenféleképp a Kulcs szoft a célpontod, de én más os-ekkel is kipróbálnám. Mert akkor már van egy támpontod, hogy mi lehet a probléma aminek a megoldását szintén a kulcs szoft-tól fogod megkapni.
Milyen kliensekről beszélünk? Mert az is bezavar, ha szoftver esetleg régebbi os-ekhez készült.