Eredmény: 1 - 2 (2) összesen

Téma: RENDSZERGAZDA / IT ÜZEMELTETŐ állás

  1. #1
    Mentor
    Csatlakozott
    11-07-21
    Hely
    Bp
    Hozzászólás
    400
    Begyűjtött 72 köszönetet
    50 hozzászólásával

    Alapbeállítás RENDSZERGAZDA / IT ÜZEMELTETŐ állás

    Sziasztok!

    Kaptam, továbbítom, hátha valakinek a profiljába vág Jelentkezés az emailcímen!!! Sok szerencsét

    Dat-Golf Kft. budapest telephelyére
    RENDSZERGAZDA / IT ÜZEMELTETŐ-t keres

    Feladatok és felelősség
    • Közepes méretű hálózat (linux, windows munkaállomások) felügyelete
    • Teljes rendszer biztonsági felügyelete (tűzfal, víruskereső)
    • Vállalati szintű IT biztonsági előírások készítése
    • Rendszer teljes és folyamatos dokumentálása
    • IP kamera, beléptető rendszer felügyelete
    • Külső IT partnerekkel történő egyeztetés (PC, beléptető és kamera
    beszállító)

    Szakmai elvárások
    • Többéves szakmai tapasztalat
    • Angol nyelv kommunikáció szintű ismerete
    • Linux (Ubuntu) tudás (samba, apach, script, php, MySQL)
    • Windows környezet tudása (office, outlook és egyéb fejlesztő programok telepítése, beállítása)

    Személyiségbeli elvárások
    • Új dolgokra fogékony és teljes elkötelezettség a cég felé (nem másodállású munka!)
    • Csapatjátékos, jól terhelhető

    Amit kínálunk
    • Versenyképes jövedelem
    • Juttatások: laptop, telefon, cafeteria
    • Fiatalos, dinamikus csapat
    • Jó munkakörnyezet
    • Biztos vállalati háttér

    • e-mailben a hr@datgolf.hu mailcímre küldött magyar nyelvű önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével
    • jelentkezési határidő: 2015.02.26-ig.

  2. #2
    Törzsvendég
    11-02-04
    Hely
    Budapest
    Hozzászólás
    125
    Begyűjtött 0 köszönetet
    0 hozzászólásával

    Alapbeállítás re: RENDSZERGAZDA / IT ÜZEMELTETŐ állás

    Tekintve a teljes elkotelezettseget es a szerteagazo feladatokat gondolom hetszamjegyu a fizetes.

Könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod