A rendszergazda feladatai az alábbiak lesznek:

Vállalati rendszerüzemeltetés (IT hálózat, szerverek és munkaállomások üzemeltetése, karbantartása)
Vállalati informatikai rendszer folyamatainak dokumentálása és adminisztrálása
Részvétel informatikai fejlesztések és beruházások előkészítésében, lebonyolításában és adminisztrálásában
Az Ozeki IP VOIP telefon rendszereinek konfigurálása, üzemeltetése
Dokumentációk és rendszerleírások készítése
Különböző Ozekis informatikai termékek tesztelése, beüzemelése és terméktámogatása
Új munkatárs informatikai szükségleteinek előkészítése
Vállalati felhasználók informatikai támogatása
Linuxos, Windows-os rendszerek üzemeltetése
Hálózatbiztonság felügyelete

Elvárások:
- informatikai (informatikus, rendszerüzemeltető, informatikai biztonságtechnikai stb.) vagy programozói végzettség
- Számítógép-hálózati ismeretek
- Linuxos és Windows-os ismeretek

Pályakezdő rendszergazda jelentkezését is várjuk!

A munkavégzés helye: Debrecen

A jelentkezés módja:
Jelentkezni e-mailben lehet. Az e-mailt a job[kukac]ozeki.hu e-mail címre kell elküldeni.