IT TECHNICAL PROJECT MANAGER

Elektronikus vasúti irányító rendszereket fejlesztő nemzetközi vállalat győri fejlesztő központja részére keresünk munkatársat a következő pozícióba:
Feladatok:
• Vasúti irányító rendszerek fejlesztésének projektmenedzsmentje,
• Részletes projekttervek készítése,
• Projektek megvalósításának koordinálása, nyomon követése,
• Teljes körű felelősség a projektek technikai, időbeli, és költségvetési aspektusaiért,
• Kockázatok felmérése, kezelése,
• Szoros kapcsolattartás a bécsi központtal.

Elvárások:
• Felsőfokú műszaki végzettség,
• Projekt menedzsment tapasztalat,
• Projekt menedzsment eszközök kezelésében való jártasság (Microsoft Project vagy Primavera Project Management),
• Projekttervezés, nyomon követés, beszámolásban való tapasztalat,
• Rendszerfejlesztési projektek lépéseinek (specifikáció, tervezés, kódolás, tesztelés) ismerete,
• Folyékony angol nyelvtudás;
• Kiváló kommunikációs készségek (szóban és írásban is).

Előnyök:
• JAVA ismerete,
• Vasúti irányítási rendszerek ismerete,
• Német nyelvtudás.

Munkavégzés helye:
• Győr - Belváros

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzait az alábbi e-mail címre
(Ref.: 901-2011/4): cvKUKACinter-personnelPONThu