Nem tudom megvalósítható-e, de ha indításkor meg lehetne adni, hogy milyen módon mehet a dolog (csak licit, hozzászólás, csak privát stb.), akkor annak megfelően viselkedne a téma. Mondjuk ehhez kell az is, hogy csak licitet engedjen, ha arról van szó. Én csak kívülről látom a dolgot, de azt hiszem ilyen problémára nem létezik tökéletes megoldás.


Válaszol idézettel


) vissza a fórumot az eredeti kerékvágásba. Eladáshoz meg használjuk a kollégák erre hivatott honlapjait. Valamelyik majd csak kinövi magát 

Könyvjelzők