Ma akadtam rá erre a cms-re. Ingyenes, tetszik az adminja, elvileg jól sablonozható, van benne online fizetés.. Nagyon gondolkodom, hogy ki kellene próbálni.
Valakinek van esetleg valami tapasztalata? Használtátok már?
Hasonló témák:
Ma akadtam rá erre a cms-re. Ingyenes, tetszik az adminja, elvileg jól sablonozható, van benne online fizetés.. Nagyon gondolkodom, hogy ki kellene próbálni.
Valakinek van esetleg valami tapasztalata? Használtátok már?
Hasonló témák:
Sikerült valamit kiderítened azóta?
...és azóta?
25252525252525252525
Könyvjelzők