Eredmény: 1 - 3 (3) összesen

Téma: Silverstripe -Ingyenes Cms

  1. #1
    Mentor szabi logója
    Csatlakozott
    09-10-15
    Hely
    Budapest
    Hozzászólás
    357
    Thanked 1 Time in 1 Post

    Alapbeállítás Silverstripe -Ingyenes Cms

    Ma akadtam rá erre a cms-re. Ingyenes, tetszik az adminja, elvileg jól sablonozható, van benne online fizetés.. Nagyon gondolkodom, hogy ki kellene próbálni.

    Valakinek van esetleg valami tapasztalata? Használtátok már?



  2. #2
    TravianMaster hatasu logója
    Csatlakozott
    08-05-07
    Hely
    Budapest
    Hozzászólás
    629
    Begyűjtött 96 köszönetet
    62 hozzászólásával

    Alapbeállítás re: Silverstripe -Ingyenes Cms

    Sikerült valamit kiderítened azóta?



  3. #3
    Szerkesztő babaluga logója
    Csatlakozott
    09-10-13
    Hely
    Budapest és Nagykanizsa
    Hozzászólás
    250
    Begyűjtött 66 köszönetet
    41 hozzászólásával

    Alapbeállítás re: Silverstripe -Ingyenes Cms

    ...és azóta?

    25252525252525252525



A téma címkéi:

Könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •