
- 3xmedia - bemutatkozás
-
Új tag
3xmedia - bemutatkozás
Üdv mindenkinek,
A fórumban új, amúgy régi motoros vagyok, főként, ami a felnőtt tartalmú weboldalak üzemeltetését illeti. Ha ezzel kapcsolatban bárkinek tudok segíteni, tanácsot adni, ne kíméljen 
2009 óta felépítettem egy 20 magyar (ez még tovább fog növekedni) és 24 angol nyelvű oldalból álló hálózatot, törekedve rá, hogy minden altémát lefedjek vele. Szívesen alakítok ki kapcsolatot más, minőségi oldalakkal. Talán nem megszokott, de nem lenyomandó konkurenciát látok bennük, hanem partnereket, akikkel kölcsönösen tudjuk egymást erősíteni.
-
-
re: 3xmedia - bemutatkozás
Üdv a fórumon 
-
-
re: 3xmedia - bemutatkozás
Üdv közösségünkben, érezd jól magad 
-
-
Új tag
re: 3xmedia - bemutatkozás
szia, inditottam en egy oldalt, elkezdtem tartalommal seedelni, ekozben talaltam ra a halozatodra, oriasit network, gratulalok. En anno a sms web-et toltam, azota sok viz lefolyt. Szeretnek veled beszelni, tarhely, dmz, stb temaban.
-
Hozzászólás szabályai
- Új témákat nem hozhatsz létre
- Válaszokat nem küldhetsz
- Fájlokat nem csatolhatsz
- A hozzászólásaidat nem módosíthatod
-
Fórum szabályzat
Könyvjelzők