3.861
    Begyűjtött 326 köszönetet
    158 hozzászólásával

Alapbeállítás Erdei tegnapi produkciója

Remélem sokan láttátok a kieli gálát, a mérkőzés HATALMAS volt. Az olasz Fragomeni nagyon jött, de Zsolti valahogy lereagálta a dolgot. Ezúton gratulálok Fragomeninek, nagyon jó ellenfél volt, de tegnap Zsoltinak jött ki jobban a lépés

Alapbeállítás re: Erdei tegnapi produkciója

Én is igy láttam, bár sokszor volt olyan érzésem, hogy mindjár összeesik. Szerencsére nem igy volt, ebből is látszik, hogy a box nem csak a KO-ról szól.

Gratulálok neki, nagyon kemény 12 menet volt.... És ritkán látni olyan profi meccset ahol az ellenfelek össze vissza pusziszkodnak a végén. Nagyszerű fair-play csata volt, birói intés nélkül !!!

Ablak és beltéri ajtó :: Netmax: "Mindig van a tiédnél jobb oldal..." :: Építkezés Fórum

895 hozzászólásával

valóban jó meccs volt. ami viszont kicsit elszomorító... én nem igazán nézek reklámokat és ezért a meccs végénél elkezdtem kapcsolgatni a tv-t és éppen a cotto vs pacquiao meccset ismételték valahol. hát a két meccs közötti külnbség olyan mintha egy harmadosztályú és elsőosztályú focimeccset hasonlítana a össze az ember. igaz hogy az a meccs szerintem az év meccse volt, de Erdei meccsei közül meg ez volt talán a legjobb. ha még azt is számításba veszem hogy én elfogultan nézem az erdei meccseket akkor elgondolkoztató hogy mennyire lehet ez szórakoztató egy olyan személynek akit semmi sem fűz a sportolókhoz?
    na és ami a legelszomorítóbb az az hogyha az universum nem hurkák ellen bokszoltatta volna erdeit és már a harmadik,negyedik cimvédése ilyen ellenfél ellen lett volna akkor mennyivel többet fejlődött volna és mennyivel jobb mecseket produkálna most. talán még amerikában is kiváncsiak lennének rá.
    de a lényeg: szép volt zsolti

Utoljára módosítva: Geri által : 2009-11-22 10:28
    If debugging is the process of removing software bugs, then programming must be the process of putting them in.