Oldal: 69 / 78 ElsőElső ... 19596768697071 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 681 - 690 (780) összesen

Téma: bitcoin - mit tudtok róla?

  1. #681
    Bölcs Vittore1982 logója
    Csatlakozott
    10-06-07
    Hozzászólás
    2.874
    Begyűjtött 1.411 köszönetet
    960 hozzászólásával

    Alapbeállítás re: bitcoin - mit tudtok róla?

    Kicsit kapcsolódónak érzem ezt a cikket a témához: https://kiszamolo.hu/nem-lesz-orokke-karacsony/

    Vajon érdemes-e hosszú távra akár bányászatba fektetni a pénzt? Mi történik a kriptopénzek árfolyamával, ha megint recesszió jön, s az embereknek nem lesz felesleges pénzük? Akkor is szükség lesz bányászatra, s hozza-e a mostanihoz hasonló megtérülést?



  2. #682
    Új tag
    Csatlakozott
    17-08-02
    Hozzászólás
    28
    Begyűjtött 21 köszönetet
    18 hozzászólásával

    Alapbeállítás re: bitcoin - mit tudtok róla?

    Idézet Vittore1982 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Freedom úgy érti, hogy ha rendszeresen keresel pénzt valamivel, ahhoz kötelezően vállalkozónak vagy vállalatnak kell lenned. Ha meg az vagy, akkor csak úgy kapsz pénzt, ha kiszámlázod. Teljesíted, számlázod, kifizetnek. Persze ez a NAV véleménye, de mondjuk ez elég nyomós vélemény
    Ez konkrétan nem így van, de ez ne zavarjon senkit



  3. #683
    Új tag
    Csatlakozott
    17-08-02
    Hozzászólás
    28
    Begyűjtött 21 köszönetet
    18 hozzászólásával

    Alapbeállítás re: bitcoin - mit tudtok róla?

    100-150ezerrel most nehéz beszállni a bányászatba. Ha mindenképp emellett döntenél, inkább gyűjts még. Most nem száguldoznak az árfolyamok, ami miatt észveszejtően gyorsan bele kellene ugrania bárkinek a bányászatba, most kiegyensúlyozott a helyzet, tehát nem maradsz le semmiről. Gondold át, hogy tudsz-e még pénzt mozgósítani, gyűjteni, és közben tanuld a rig építés csínját-bínját, hogy mire meglesz a pénzed, gyorsan bele tudj lendülni.
    Coin vásárlás-eladásban nem tudok tanácsot adni, de most nincsenek olyan nagy mozgások meglátásom szerint, ami miatt érdemes lenne azért beszállni, hogy 2 hónap múlva kivedd és abból építs riget. Tehát bányászbeállítottságúaknak nem javaslom a coinba való befektetést rövid távra, ha semmi tapasztalatuk nincs ebben (ide-oda váltogatással is szép összegrészektől lehet olykor megszabadulni, ezt is érdemes belekalkulálni).



  4. Az alábbi felhasználók hálásak a válaszért:

    fgaber3 (2018-03-07)

  5. #684
    Bölcs Vittore1982 logója
    Csatlakozott
    10-06-07
    Hozzászólás
    2.874
    Begyűjtött 1.411 köszönetet
    960 hozzászólásával

    Alapbeállítás re: bitcoin - mit tudtok róla?

    Idézet Valeryan eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez konkrétan nem így van, de ez ne zavarjon senkit
    Melyik része nincs így?

    25252552525252552525252525252525



  6. #685
    Bölcs
    Csatlakozott
    12-08-31
    Hozzászólás
    1.032
    Begyűjtött 351 köszönetet
    239 hozzászólásával

    Alapbeállítás re: bitcoin - mit tudtok róla?

    Idézet Vittore1982 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Melyik része nincs így?
    Egy újabb félelmet keltő cikk. Bátraké a szerencse



  7. #686
    Bölcs
    Csatlakozott
    12-08-31
    Hozzászólás
    1.032
    Begyűjtött 351 köszönetet
    239 hozzászólásával

    Alapbeállítás re: bitcoin - mit tudtok róla?

    Idézet Valeryan eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    100-150ezerrel most nehéz beszállni a bányászatba.
    Cloud mininggal lehetséges. Most szeretnék ezen a területen is tapasztalatot szerezni. Sok előnye van és kevesebb pénzzel is kipróbálható.



  8. Az alábbi felhasználók hálásak a válaszért:

    fgaber3 (2018-03-07)

  9. #687
    Szerkesztő fgaber3 logója
    Csatlakozott
    10-02-07
    Hozzászólás
    233
    Begyűjtött 69 köszönetet
    52 hozzászólásával

    Alapbeállítás re: bitcoin - mit tudtok róla?

    Idézet Karessz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Cloud mininggal lehetséges. Most szeretnék ezen a területen is tapasztalatot szerezni. Sok előnye van és kevesebb pénzzel is kipróbálható.
    Én is nézegettem ezt a lehetőséget, esetleg valami VPS-t rászabadítani, de nem hiszem, hogy ezt bármelyik szolgáltató engedné. Azure-val pedig lehetne alkotni. Eddig még csak gondolkodtam ezen, egyelőre még nem vagyok kiművelve crypto témában sajnos. Még 2013-ban hallottam először a Bitcoinról egy Index-es cikkben említették meg a darkweb kapcsán, már akkor is nagyon megmozgatta a fantáziám, de valahogy elmaradt, hogy foglalkozzak vele. Ez a lustaságom nagy mellényúlásaim egyike, amit azóta is nagyon bánok. Most valahogy úgy érzem, hogy ebből már tényleg nem akarok kimaradni, bár már lehet későn kaptam észhez...



  10. #688
    Bölcs
    Csatlakozott
    12-08-31
    Hozzászólás
    1.032
    Begyűjtött 351 köszönetet
    239 hozzászólásával

    Alapbeállítás re: bitcoin - mit tudtok róla?

    Nézd meg ezt, hátha segít.


    Nem feltétlen van késő, de akkorát már várhatóan nem fog ugrani.
    Volt egy kísérlet. Egy fazon 100 féle coint vett. Amit kidobott a top100as lista. 1 év alatt 45 szeresére nőtt a befektetése. Nagyon sok coin bőven 100 szoros növekedésen esett át. Szóval bele lehet még nyúlni DE türelmesnek kell lenned.


    Utoljára módosítva: Karessz által : 2018-03-07 16:21

  11. Az alábbi felhasználók hálásak a válaszért:

    fgaber3 (2018-03-07)

  12. #689
    Szerkesztő
    Csatlakozott
    12-12-07
    Hozzászólás
    285
    Begyűjtött 125 köszönetet
    99 hozzászólásával

    Alapbeállítás re: bitcoin - mit tudtok róla?

    Vigyázzatok ezekkel a felhőbányászos ajánlatokkal, mert kamuk. Olvastam a facebook csoportban, hogy vagy fizetnek vagy nem (vagy egy idő után nem fizettek).
    Előbb nézzetek utána alaposan azt ajánlom.
    Ha jobban belegondolsz, akkor nem adnák ki az erőforrást, hanem maguknak bányásznának.


    A youtubeos is csak a ref linkekért csinálta a videót, neki megéri, mert ingyen kapja az erőforrást, nincs kockázat.



  13. #690
    Bölcs
    Csatlakozott
    12-08-31
    Hozzászólás
    1.032
    Begyűjtött 351 köszönetet
    239 hozzászólásával

    Alapbeállítás re: bitcoin - mit tudtok róla?

    Elvileg a ccg mining coinbase tulajdon. Bennük megbízom. Én most kifizettem egy 45 dolláros csomagot. Meglátjuk, nem egy nagy összeg. Viszont a befizetés elég érdekes volt.



A téma címkéi:

Könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •