Kicsit kapcsolódónak érzem ezt a cikket a témához: https://kiszamolo.hu/nem-lesz-orokke-karacsony/
Vajon érdemes-e hosszú távra akár bányászatba fektetni a pénzt? Mi történik a kriptopénzek árfolyamával, ha megint recesszió jön, s az embereknek nem lesz felesleges pénzük? Akkor is szükség lesz bányászatra, s hozza-e a mostanihoz hasonló megtérülést?


Válaszol idézettel




Könyvjelzők