Sziasztok!

Dinamikusan fejlődő sokoldalú online cég teljes munkaidős állásban, hosszútávra, távmunkában dolgozó munkatársakat keres, interneten keresztül végzendő feladatokra. Weboldalakkal kell dolgozni. A munka jelentős része linképítés, de egyéb weboldalakhoz kapcsolódó adminisztratív munkákat, mint tartalomépítést is végezni kell. A munkavégzés helye: otthon vagy bárhol ahol szeretnéd.
Személyiségi követelmények: szorgalmasság, precizitás, fejlődőkészség, egyedüli munkavégzés.
Tanulmányi követelmények: középszintű végzettség, minimum angol alapszint (írásbeli), középszintű gépelési, szövegírási, fogalmazási készségek.
Szakmai követelmények: középszintű internetes és számítógépes ismeretek, alapszintű excel (nem képletírás) és word ismeretek, minimum alapszintű Google keresési ismeretek (ha keresned kell valamit, meg tudd találni gyorsan).
Előnyök: linkmarketing ismeretek, írói véna és kreativitás, 10 újjas gépirás, étrendkiegészítők ismerete, alapszintű html ismeretek, egyéb nyelvek tudása.
Egyéb követelmények: saját számítógép.
A feladatok jellege: 60-70%-ban monoton (már ha a linképítés számodra annak mondható), 30-40%-ban kreatív, változó.
Ajánlatunk: képességeket és az erőfeszítéseket méltányoló fizetési szinvonal, fejlődési lehetőségek, kevésbé kötött munkaidő, stabil céges háttér.
Önéletrajzot nettó fizetési igény megjelölésével erre a címre várunk: marketing kukac biokedvenc pont hu