
Ne fogadjunk!
De arra sem, hogy a tartalom + meta desc elég lesz a google 1. helyhez az "egri vár" kifejezésre. Kgc-nek igaza van, kell a leírás és megvan a maga szerepe. Csak sok nagyobb súlyú faktor van, amiket szintén ki kell játszani. És a faktorok többsége a szöveges tartalommal áll összefüggésben. Szóval szöveg nélkül a SEO nagyrésze bukott.
Linkkatalógus új backlink-ekkel és új design-nal
Nem értem mit faktorozol, meg mit kell kijátszani.
Weblapot kell csinálni, és akár nulla tartalommal is elöl lehet lenni. Tudom.
A többi csak szajkózás.
Ha a keywords-ben ragozatlanul szerepel egy szó, az oldalon pedig ragozottan, ez problémát jelent a keresőrobotok számára?
bajt biztosan nem jelent toldigabor.
Hello mindenki!
Az mindegy, hogy a revisit meta tagben "1 day" vagy "1 days" szerepel?
Köszi a hasznos összefoglalót
Annyival egészíteném ki, hogy a Google már nem nézi a keywords metát, de a többi kereső miatt esetleg érdemes lehet bíbelődni vele, ha van időtök és kedvetek.
Andrew: azt a metát felejtsd el, a google egy bejáratott lapot akár többször is megnézhet egy nap.
Sziasztok, tanácsot kérnék.
nincs valakinek tippje arra nézvést, miért a következőképp jeleníti meg oldalunkat a google:
img213.imageshack.us/i/75644400.png/
szóval a lényeg, hogy a rendesen megírt description helyett egy a fejlécben látható, automatikusan rotálódó szövegrészt illeszt be, ami ráadásul ctrl+u-val nem is látszik forráskódban.
Tudom, hogy ha talál a desc.nél relevánsabb részt szövegben, akkor azt adja ki keresésnél, de a beírt kifejezés desc.ben is szerepel, és releváns is.
tipp valaki?
köszönöm.
1,5-2 éve működik a Joomla-s honlapom. Elkövettem azt a hibát (helyesebben hiányosságot, mivel nem értettem túl sokat a kezdetekkor a dologhoz), hogy a cikkeimnél nem töltöttem ki a Meta leírás, és Meta kulcsszavak részt, csak kb 2 hónapja csinálom.
Kérdésem az lenne, hogy érdemes a kb 4-500 cikkembe utólag beleírnom ezeket?
Egy megyei, lokálpatrióta honlapom van és eléggé rosszul állok az adott megye (Zala) nevének kulcsszóként való találati listájában.